O skupině

Private Financial Group

Skupinu PFG Holding založil Petr Počepický s cílem dlouhodobě investovat do rezidenčních realit. V roce 2014 se PFG Holding stal 60% akcionářem společnosti Guaranteed investment, a. s., (GI). Ta se zabývá nákupem, prodejem nebo pronájmem zejména rezidenčních nemovitostí. PFG Holding takto doposud zobchodoval přes 80 nemovitostí v celkové výši cca 230 mil. Kč.

V roce 2016 vznikla dceřiná společnost Private Financial Group, a. s., jako zprostředkovatel investičních příležitostí do retailových nemovitostí pro vybudovanou síť investorů GI, později i PFG Reality I.

V roce 2018 došlo k založení dceřiné společnosti PFG Reality I, s. r. o., která se stejně jako GI zabývá nákupem, prodejem nebo pronájmem především rodinných domů a bytů vykoupených na vlastní účet převážně od fyzických osob za účelem snahy získat maximální potenciál. Do holdingu rovněž patří vlastní realitní kancelář, která zajišťuje pro emitenta prodej již vlastněných nemovitostí.

ukázat celý popis
Náš tým

Odborníci na správném místě

V Private Financial Group si zakládáme na důkladném výběru interních i externích pracovníků společnosti. Jádro společnosti, které se zabývá strategickým a operačním řízením skupiny tvoří rodina Počepických.

Martin Počepický

Specializuje se na nákup a prodej rezidenčních nemovitostí od roku 2006. Vyhledává vhodné nemovitosti a získává obchodní partnery

Lucie Počepická

Vede tým back office společnosti, stará se o administrativní část obchodních případů, zajištění případné projektové dokumentace, potřebných stavebních či jiných povolení atd. zejména při drobných rekonstrukcích, přestavbách, pasportizacích, rozdělování pozemků či vymezování bytových jednotek.

Projekt domu v Zastávce u Brna

Externí oddělení

S kým ještě spolupracujeme?

Externí společnosti vybíráme na základě přísných kritérií. Hodnotíme odbornost, kapacity a postavení společnosti na trhu.

Advokátní kancelář

Znalecká kancelář

V oboru oceňování nemovitostí

Stavební společnost

Účetní a finanční společnost

Síť finančních poradců

Síť realitních poradců

pfg-pred-rekonstrukci_optimized pfg-po-rekonstrukci_optimized

Rekonstrukce rodinného domu v Klecanech

Reference našich klientů

Co o nás říkají klienti?

Kontakty

Kontaktujte nás

800 440 440

Bezplatná linka, na které vám se vším poradíme.

533 534 440

Linka přímo do kanceláře, kde vyřídíte veškerou agendu.

info@pfg.cz

Mimo pracovní dobu nám prosím napište e-mail, nebo vyplňte kontaktní formulář.

Hlinky 138/27,
603 00 Brno

Adresa kanceláře Private Financial Group.

Máte dotaz?

Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

© 2020 Všechna práva vyhrazena - Private Financial Group, a.s. | Brno